11.08.2018
Rajd Rzeszowski: dominacja Subaru w Open N
Wojciech Chuchała i Sebastian Rozwadowski pewnie zwyciężyli w klasie Open N podczas 27.Rajdu Rzeszowskiego – kolejnej eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Popularny Siemanko wywalczył też wysokie, piąte miejsce w klasyfikacji generalnej. Druga załoga Subaru Poland Rally Team – Marcin Słobodzian i Grzegorz Dachowski także spisała się znakomicie zajmując drugie miejsce w Open N i siódme w wynikach ogólnych rozgrywanej na Podkarpaciu imprezy.
31.07.2018
Podwójne uderzenie Subaru na Rajdzie Rzeszowskim
Podczas zbliżającej się kolejnej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski Subaru Poland Rally Team wystawi w klasie Open N dwie bliźniacze Imprezy WRX STI. W pierwszej z nich wystartują w Rzeszowie Marcin Słobodzian i Grzegorz Dachowski. W drugim samochodzie zobaczymy powracającego na rajdowe trasy Wojciecha Chuchałę którego pilotować będzie Sebastian Rozwadowski. Rajdowy Mistrz Polski w klasyfikacji generalnej 2014 i Mistrz Europy 2016 ( ERC 2 ) dołączy do zespołu Subaru po ponad rocznej przerwie.
01.07.2018
Wygrana w Open N na Rajdzie Śląska dla Subaru
Po dwóch dniach rywalizacji na trasach odcinków specjalnych usytuowanych na Górnym Śląsku załoga Subaru Poland Rally Team wygrała ponownie w klasie Open N i umocniła się na pozycji liderów w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.
27.06.2018
Półmetek Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w Chorzowie
Załoga Subaru Poland Rally Team już w najbliższy piątek i sobotę wystartuje w Rajdzie Śląska. Marcin Słobodzian i Grzegorz Dachowski zajmują obecnie piąte miejsce w klasyfikacji generalnej serialu i liderują w klasie Open N.
10.06.2018
Dobre tempo i gorące klimaty na Rajdzie Nadwiślańskim
Szybkie odcinki specjalne, upał i bezbłędna jazda załogi Subaru Poland Rally Team – tak można w skrócie podsumować zakończony w niedzielę Rajd Nadwiślański, który był kolejną rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Marcin Słobodzian i Grzegorz Dachowski na mecie zameldowali się jako piąta załoga zawodów. Szybsi byli tylko zawodnicy startujący samochodami R5 i Proto.
06.06.2018
Subaru Poland Rally Team wystartuje w Puławach
Liderzy klasy Open N Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski: Marcin Słobodzian i Grzegorz Dachowski już w najbliższy weekend wystartują w Puławach. Odbędzie się tam trzecia runda cyklu – Rajd Nadwiślański. Załoga Subaru Poland Rally Team pojedzie Subaru Imprezą WRX STI przygotowaną w Krakowie.
20.05.2018
Subaru wygrywa w Open N na Rajdzie Dolnośląskim
W niedzielę zakończyła się druga eliminacja Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – Rajd Dolnośląski. Podczas dwóch dni rywalizacji załoga Subaru Poland Rally Team: Marcin Słobodzian i Grzegorz Dachowski prezentowała równe i szybkie tempo jazdy. Na metę w Dusznikach-Zdroju wjechali jako zwycięzcy klasy Open N. Zajęli również bardzo dobre, szóste miejsce w klasyfikacji generalnej imprezy. Szybsze były tylko zespoły dysponujące autami R5.
17.05.2018
Zawodnicy Subaru liderują w klasie Open N
Załoga Subaru Poland Rally Team: Marcin Słobodzian i Grzegorz Dachowski wystartuje w najbliższy weekend w drugiej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – Rajdzie Dolnośląskim. Liderzy klasy Open N obecnie testują samochód przed startem w imprezie.
22.04.2018
Słobodzian i Dachowski wygrywają Open N w Świdnicy
W niedzielę zakończyła się pierwsza eliminacja Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – Rajd Świdnicki. Załoga Subaru Poland Rally Team zwyciężyła w klasie Open N i zajęła siódme miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu. Marcin Słobodzian i Grzegorz Dachowski zaprezentowali równe tempo jazdy i w wynikach końcowych pojawili się zaraz po załogach startujących o wiele szybszymi samochodami R5.
19.04.2018
Słobodzian i Dachowski wystartują w Świdnicy
Już w nadchodzący weekend załoga Subaru Poland Rally Team – Marcin Słobodzian i Grzegorz Dachowski wystartuje w pierwszej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – Rajdzie Świdnickim Krause. Tegoroczne mistrzostwa odbywać się będą w nieco zmienionej formule czasowej, a zawodnicy będą mogli uczestniczyć w siedmiu rajdach odbywających się na terenie Polski i Litwy.
08.04.2018
Słobodzian i Dachowski trzeci na odcinku miejskim Memoriału w Wieliczce
W niedzielne popołudnie zakończyła się kolejna edycja Rajdu Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. W zawodach trwających dwa dni wzięła udział załoga Subaru Poland Rally Team – Marcin Słobodzian i Grzegorz Dachowski.
04.04.2018
Słobodzian i Dachowski wystartują w Wieliczce
Załoga Subaru Poland Rally Team rozpoczyna sezon od startu w Rajdzie Memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza, który w nadchodzący weekend zostanie rozegrany w Wieliczce. Na prawym fotelu rajdowej Imprezy Słobodziana zobaczymy doświadczonego Grzegorza Dachowskiego, który dołączył do zespołu w tym roku i będzie pilotował kierowcę Subaru podczas wszystkich startów.
03.12.2017
Miko Marczyk trzeci w Kryterium Karowa!
Rajd Barbórka odbywający się w pierwszą sobotę grudnia w Warszawie, to ostatnia impreza rajdowa w sezonie 2017 w której udział wzięły załogi Subaru Poland Rally Team. Miko Marczyk pilotowany przez Szymona Gospodarczyka wywalczył w stolicy znakomite czwarte miejsce i był trzeci na Karowej, a Marcin Słobodzian z Jakubem Wróblem zamknęli pierwszą dziesiątkę klasyfikacji generalnej.
01.12.2017
Subaru na Rajdzie Barbórka w Warszawie
W najbliższą sobotę obie załogi Subaru Poland Rally Team wystartują w kultowym Rajdzie Barbórka, który w tym roku odbywa się w stolicy już po raz pięćdziesiąty piąty. Mimo iż nie jest to impreza zaliczana do jakiejkolwiek punktacji czy serialu rajdowego, niezmiennie od lat przyciąga tysiące kibiców, a słynny odcinek specjalny Karowa to najbardziej medialna próba w Polsce.
16.10.2017
Rajd Śląska: Marczyk mistrzem Polski w klasie Open N
W niedzielę zakończyła się ostatnia eliminacja Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – Rajd Śląska. Znakomicie spisały się na nim obie załogi Subaru Poland Rally Team. Miko Marczyk i Szymon Gospodarczyk ukończyli rywalizację na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej i pierwszym w klasie Open N. Marcin Słobodzian i Jakub Wróbel dojechali na metę na piątej pozycji i trzeciej w Open N. Miko Marczyk w pierwszym sezonie startów w RSMP wywalczył tytuł mistrza Polski w klasie Open N i ukończył sezon na czwartym miejscu w klasyfikacji generalnej serialu. Marcin Słobodzian i Jakub Wróbel zakończyli rok jako siódma załoga mistrzostw kraju.
14.10.2017
Miko Marczyk drugi po pierwszym etapie Rajdu Śląska
Już w czasie wieczornego odcinka specjalnego rozgrywanego w piątek na Stadionie Śląskim w Chorzowie Miko Marczyk pilotowany przez Szymona Gospodarczyka zajął drugie miejsce, a ich koledzy z zespołu – Marcin Słobodzian i Jakub Wróbel „wykręcili” czwarty czas. W sobotę sytuacja właściwie nie uległa zmianie. Po przejechaniu kolejnych sześciu OS-ów Marczyk prowadzi w klasie Open N i jest drugi w klasyfikacji generalnej Rajdu Śląska, a Słobodzian zajmuje czwarte miejsce w rajdzie i jest trzeci w Open N.
11.10.2017
Subaru Poland Rally Team jedzie na Śląsk
Wielkimi krokami zbliża się ostatnia, finałowa runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – Rajd Śląska, który odbędzie się w nadchodzący weekend. Impreza z bazą na Stadionie Śląskim w Chorzowie z pewnością dostarczy kibicom i obserwatorom sporo emocji. Tutaj bowiem rozstrzygną się losy tytułu w klasie Open N, a także dwóch kolejnych miejsc w tej klasyfikacji.
01.10.2017
Szybkie i równe tempo załóg Subaru na Rajdzie Nadwiślańskim
Dwa dni pasjonującej rywalizacji, jedenaście odcinków specjalnych i meta tuż przy lubelskim zamku. Taki był w skrócie Rajd Nadwiślański w którym wzięły udział dwie załogi Subaru Poland Rally Team. Szybka i bezbłędna jazda zaowocowała piątym miejscem duetu Marcin Słobodzian i Jakub Wróbel oraz szóstą lokatą Miko Marczyka pilotowanego przez Szymona Gospodarczyka.
30.09.2017
Dobre tempo załóg Subaru Poland Rally Team podczas pierwszego etapu Rajdu Nadwiślańskiego
W sobotę odcinkiem miejskim na Arenie Lublin zakończył się pierwszy dzień Rajdu Nadwiślańskiego, piątej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Bardzo dobrze spisały się podczas niego załogi Subaru Poland Rally Team. Marcin Słobodzian i Jakub Wróbel zajęli szóste, a Miko Marczyk i Szymon Gospodarczyk siódme miejsce w klasyfikacji generalnej.
26.09.2017
Nadwiślańskie rajdowanie
W najbliższy weekend odbędzie się przedostatnia runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – Rajd Nadwiślański. W imprezie z bazą w Lublinie i szybkimi trasami wokół Urzędowa oraz Nałęczowa wystartują obie załogi Subaru Poland Rally Team.
09.09.2017
Bardzo dobry występ załóg Subaru Poland Rally Team w Rajdzie Dolnośląskim
W sobotę zakończył się 51.Rajd Dolnośląski, kolejna eliminacja Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, w której udział wzięły dwie załogi Subaru Poland Rally Team startując bliźniaczymi Subaru Impreza WRX STI. Po dwóch dniach rywalizacji Miko Marczyk i Szymon Gospodarczyk wygrali w klasie Open N zajmując przy tym wysokie, czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu. Marcin Słobodzian i Jakub Wróbel po piątkowych kłopotach z autem minęli linię mety na szóstej pozycji i trzeciej w Open N.
08.09.2017
Rajd Dolnośląski: udany piątek dla załóg Subaru Poland Rally Team
Już za nieco ponad dwa tygodnie wystartuje kolejna runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – Rajd Dolnośląski. Subaru Poland Rally Team intensywnie przygotowuje się do tej imprezy. Zaplanowano m.in. kolejne testy na nawierzchni asfaltowej, w których wezmą udział obie załogi. Nowym pilotem Miko Marczyka począwszy od tego rajdu będzie doświadczony Szymon Gospodarczyk, który zastąpi na prawym fotelu Sebastiana Dwornika.
28.08.2017
Zespół Subaru przygotowuje się do Rajdu Dolnośląskiego
Późnym wieczorem zakończył się pierwszy etap 51.Rajdu Dolnośląskiego – czwartej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Na zakończenie zawodnicy pokonali w zupełnych ciemnościach piąty odcinek specjalny Duszniki Arena. Załogi Subaru Poland Rally Team zakończyły rywalizację na wysokich miejscach. Miko Marczyk pilotowany przez Szymona Gospodarczyka prowadzi w klasie Open N i jest czwarty w klasyfikacji generalnej, a Marcin Słobodzian i Jakub Wróbel są na trzeciej pozycji w Open N i szóstej w rajdzie.
05.08.2017
Załoga Subaru Poland Rally Team ze zmiennym szczęściem na Rajdzie Rzeszowskim
Z powodu awarii skrzyni biegów zespół Subaru Poland Rally Team wycofał załogę Marcin Słobodzian – Jakub Wróbel z dalszej rywalizacji podczas ostatniej pętli drugiego etapu 26. Rajdu Rzeszowskiego. Pierwszy dzień zmagań reprezentanci Subaru zakończyli na bardzo dobrym, drugim miejscu w klasyfikacji ERC2.
04.08.2017
Słobodzian i Wróbel na drugiej pozycji w klasyfikacji ERC2 w 26.Rajdzie Rzeszowskim
W piątek zakończył się pierwszy etap polskiej eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Europy. Po przejechaniu czterech odcinków specjalnych na wymagających drogach wokół Rzeszowa i końcowym w centrum miasta, załoga Subaru Poland Rally Team startująca Subaru Imprezą WRX STI zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji ERC2.
01.08.2017
Miko Marczyk i Sebastian Dwornik nie wystartują w 26. Rajdzie Rzeszowskim
Podczas przedstartowych testów zespołu uszkodzeniu uległo auto jednej z załóg Subaru Poland Rally Team. Mimo iż skutki dachowania nie były zbyt duże, a klatka bezpieczeństwa nie została uszkodzona, to po dokładniejszych oględzinach podjęto decyzję o wycofaniu załogi Mikołaj Marczyk – Sebastian Dwornik ze startu w Rajdzie Rzeszowskim.
28.05.2017
Pechowy drugi etap Rajdu Gdańskiego dla zespołu Subaru
Niezbyt pomyślnie zakończyła się dla Subaru Poland Rally Team druga runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski rozgrywana w Gdańsku. Po pierwszym etapie Marcin Słobodzian i Jakub Wróbel zajmowali ósme miejsce w klasyfikacji generalnej, a Miko Marczyk i Sebastian Dwornik byli na dwunastej pozycji. Jednak po problemach, które nastąpiły w niedzielę, zespół zdecydował o wycofaniu obu załóg z rywalizacji.
27.05.2017
Załogi Subaru Poland Rally Team po I etapie Rajdu Gdańskiego
Trwa druga eliminacja Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – 14.Rajd Gdański. W sobotę zakończył się pierwszy etap imprezy. Marcin Słobodzian i Jakub Wróbel po przejechaniu pięciu odcinków specjalnych zajmują ósme miejsce w klasyfikacji generalnej i drugie w grupie Open N. Miko Marczyk i Sebastian Dwornik, po kłopotach ze skrzynią biegów, zakończyli sobotnie zmagania na dwunastym miejscu wśród wszystkich załóg i na piątej pozycji w Open N.
26.05.2017
Szutrowy debiut załóg Subaru Poland Rally Team na Rajdzie Gdańskim
Już w najbliższy weekend rozpocznie się się druga eliminacja Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – 14.Rajd Gdańsk Baltic Cup. Obie załogi Subaru Poland Rally Team po raz pierwszy będą miały okazję wystartować na rajdzie o nawierzchni szutrowej. Ceremonia startu honorowego odbędzie się w piątek, 26 maja na Targu Węglowym.
24.04.2017
Udany debiut zawodników Subaru Poland Rally Team podczas Rajdu Świdnickiego
Zakończyła się pierwsza eliminacja Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – 45.Rajd Świdnicki. W barwach Subaru Poland Rally Team debiutowały na tej imprezie dwie załogi: Miko Marczyk i Sebastian Dwornik oraz Marcin Słobodzian i Jakub Wróbel. W pierwszym starcie zawodnicy Subaru zajęli odpowiednio siódme i ósme miejsce w klasyfikacji generalnej.
23.04.2017
Załogi Subaru Poland Rally Team na dwóch pierwszych miejscach w grupie Open N po pierwszym etapie Rajdu Świdnickiego
Marcin Słobodzian i Jakub Wróbel zajmują szóste miejsce w klasyfikacji generalnej po siedmiu odcinkach specjalnych 45 edycji Rajdu Świdnickiego – Krause i liderują w grupie Open N. Ich koledzy z zespołu: Miko Marczyk i Sebastian Dwornik jadący drugim Subaru STI wywalczyli po dwóch dniach rywalizacji wysoką, siódmą pozycję i drugą w grupie Open N.
20.04.2017
Subaru Poland Rally Team testuje przed Rajdem Świdnickim
Już za kilka dni rozpocznie się pierwsza runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2017 – Rajd Świdnicki. Zespół Subaru Poland Rally Team w okolicach Kotliny Kłodzkiej testował ustawienia dwóch rajdowych Subaru Imprez STI, którymi wystartują Marcin Słobodzian i Mikołaj „Miko” Marczyk.
30.01.2017
Subaru Poland Rally Team powraca na trasy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski
W nadchodzącym sezonie zespół wystawi w całym cyklu RSMP dwie identyczne Subaru Imprezy STI N4 do których wsiądzie dwóch bardzo młodych, ale utalentowanych kierowców: Marcin Słobodzian i Mikołaj „Miko” Marczyk.