Wiele kart w historii Zespołu zapisał Leszek Kuzaj, który za kierownicą N-grupowej Imprezy trzykrotnie sięgał po mistrzostwo Polski w klasyfikacji generalnej, dając SPRT również trzy tytuły w klasyfikacji zespołów sponsorskich i marek.

W końcówce sezonu 2008 barw Subaru Poland Rally Team bronił Szwed Patrik Flodin, a przez dwa kolejne lata kierowcą Zespołu był Kajetan Kajetanowicz. Szczególnie sezon 2010 w jego wykonaniu dał SPRT powody do satysfakcji, bowiem zakończył się zdobyciem mistrzostwa Polski w klasyfikacji generalnej.

W roku 2011 reprezentantami LOTOS - Subaru Poland Rally Team zostali Wojtek Chuchała i Kamil Heller, którzy powiększyli pulę sukcesów o kolejne trzy tytuły w grupie N.

Sezon 2012 przyniósł reprezentantom L-SPRT kolejny tytuł mistrzowski w „ence”, a szybkie tempo pozwoliło im nawiązać równorzędną walkę z czołówką polskich i zagranicznych zawodników.

W sezonie 2013 powstał Platinum Subaru Rally Team. Jego barwy reprezentowali Wojtek Chuchała i Kamil Heller, którzy zwieńczyli 3 lata wspólnych startów tytułem II Wicemistrzów Polski w klasyfikacji generalnej. Drugą załogę PSRT tworzyli Michał i Grzegorz Bębenkowie.

Rok 2014 przyniósł zmianę na lewym fotelu Subaru Imprezy STI R4. Do zespołu dołączył utalentowany Litwin Dominik Butvilas, dwukrotny mistrz swojego kraju, specjalista od luźnych nawierzchni. Dzięki współpracy z Subaru Poland Rally Team lepiej poznał specyfikę rajdów asfaltowych i wraz z Kamilem Hellerem zostali Wicemistrzami Polski w klasie 3.

W sezonie 2015 Dominik i Kamil wywalczyli 3. miejsce w klasyfikacji ERC2 Rajdowych Mistrzostw Europy.

Rok 2016, to powrót do SPRT jego wychowanka – Wojtka Chuchały, który z nowym pilotem, Danielem Dymurskim startował z w cyklu Rajdowych Mistrzostw Europy.

W sezonie 2017 zespół Subaru Poland Rally Team reprezentują młodzi adepci sportów motorowych: Miko Marczyk pilotowany przez Szymona Gospodarczyka i Marcin Słobodzian z Jakubem Wróblem. Obie załogi startują w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Historia startów