Keratronik
Keratronik jest wiodącym dostawcą usług monitoringu flot pojazdów, systemów detekcji wypadków oraz zabezpieczeń antykradzieżowych. Misją firmy jest zaspokajanie potrzeb rynku motoryzacyjnego.
Szkoła Jazdy Subaru
Podstawę działalności, istniejącej od 2000 r. Szkoły Jazdy Subaru stanowią kursy z doskonalenia techniki jazdy. Realizowane są one zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. SJS to również adrenalina motoryzacyjna. Zamiłowanie i pasja sprawiły, że obecnie SJS stała się wysoce wyspecjalizowaną firmą realizującą projekty komercyjne o sportowo-rajdowym charakterze. Oferowane są w nich możliwości jazdy za kierownicą kultowych modeli samochodów ze stajni choćby Subaru, Porsche, Ferrari czy Lamborghini.
ENEOS
ENEOS to marka należąca do jednego z największych na świecie, japońskich koncernów sektora naftowego i energetycznego - JX Nippon Oil & Energy Corporation. Asortyment jej produktów zawiera szeroką gamę najwyższej jakości olejów silnikowych zarówno sprzyjających wydajności paliwa, jak i gwarantujących wysokie osiągi, ma w swojej ofercie również wiele olejów przekładniowych i płynów hydraulicznych. Marka ENEOS jest obecna w motorsporcie od wielu lat dostarczając oleje do pojazdów startujących m.in. w wyścigach Formuły 1, Rajdzie Paryż-Dakar, czy wyścigach Super GT.
Rodax Budownictwo
Santander Leasing