09.12.2019
Subaru Poland Rally Team kończy działalność
Zespół Subaru Poland Rally Team powstał z inicjatywy Leszka Kuzaja w 2003 roku. Na przestrzeni minionych 16 lat zdobył 4 tytuły mistrzowskie w klasyfikacji generalnej RSMP, 9 tytułów dla zespołów producenckich, 8 tytułów w klasyfikacji grupy N (lub open N) oraz 4 tytuły w klasyfikacji zespołów sponsorskich. Ponadto w 2016 roku zespół zdobył tytuł indywidualny w Mistrzostwach Europy (ERC 2).
08.12.2019
Magia Karowej
To było udane podsumowanie debiutanckiego sezonu. Załoga Subaru Poland Rally Team dobrze zaprezentowała się na zakończonym w sobotę, siódmego grudnia 57 Rajdzie Barbórka. Kuba Greguła zakończył swój pierwszy rajdowy sezon wymarzonym startem na słynnej ulicy Karowej.
04.12.2019
Subaru Poland Rally Team przed Rajdem Barbórka
W najbliższą sobotę Kuba Greguła pilotowany przez Grzegorza Dachowskiego, po raz pierwszy stanie na starcie rozgrywanego w Warszawie Rajdu Barbórka, tradycyjnie zamykającego sezon rajdowy w Polsce. Mimo że zawodnicy mają do pokonania niewiele ponad trzydzieści kilometrów oesowych, jest to jedna z najbardziej medialnych, a zarazem nieprzewidywalnych imprez w sezonie.
03.11.2019
Dobre tempo Subaru Poland Rally Team w Lausitz
Kuba Greguła pilotowany przez Grzegorza Dachowskiego bardzo dobrze rozpoczął swoje zmagania w Rajdzie Lausitz. Po czterech odcinkach specjalnych, załoga Subaru Poland Rally Team zajmowała ósme miejsce w klasyfikacji generalnej. Niestety, uszkodzony podczas piątego oesu pasek alternatora i wspomagania zmusił zawodników do wycofania się z dalszej rywalizacji.
31.10.2019
Subaru wystartuje w Lausitz
Sezon rajdowy na Litwie i w Polsce dobiegł końca, ale Subaru Poland Rally Team jedzie dalej. W najbliższy weekend Kuba Greguła i Grzegorz Dachowski wystartują w szutrowym Rajdzie Lausitz za naszą zachodnią granicą.
06.10.2019
Subaru Poland Rally Team na podium w Mistrzostwach Litwy
Kolejnym podium w klasie LARC2 zakończyła się dla załogi Subaru Poland Rally Team finałowa runda Rajdowych Mistrzostw Litwy. Kuba Greguła i Grzegorz Dachowski po trzech ukończonych rundach litewskiego czempionatu zostali drugimi wicemistrzami tego kraju w swojej klasie.
03.10.2019
Subaru Poland Rally Team przed Rajdem Classic
W najbliższy weekend załoga Subaru Poland Rally Team wystartuje w Rajdzie Classic – finałowej rundzie Rajdowych Mistrzostw Litwy. Po znakomitym debiucie w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski i wygranej klasie Open N w Rajdzie Śląska, Kuba Greguła i Grzegorz Dachowski powracają na litewskie szutry.
08.09.2019
Kuba Greguła na podium w Rajdzie Śląska
Młody kierowca Subaru Poland Rally Team bardzo dobrze rozpoczął starty w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. W swoim pierwszym asfaltowym rajdzie, dzięki szybkiej a przede wszystkim skutecznej jeździe, Kuba Greguła pilotowany przez Grzegorza Dachowskiego zajęli pierwsze miejsce w klasie Open N.
05.09.2019
Rajd Śląska: Greguła zadebiutuje w RSMP
Już w najbliższy weekend załoga Subaru Poland Rally Team – Kuba Greguła i Grzegorz Dachowski wystartuje w Rajdzie Śląska – szóstej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Dla Kuby będzie to także pierwszy asfaltowy rajd za kierownicą Subaru Imprezy.
11.08.2019
Bardzo dobry występ załogi Subaru Poland Rally Team w Rajdzie Rokiškis
Kolejnym zwycięstwem w klasie LARC2 – Grupa N, zakończył się start załogi Subaru Poland Rally Team w Rajdzie Rokiškis – piątej rundzie Rajdowych Mistrzostw Litwy. Kuba Greguła i Grzegorz Dachowski zajęli także piąte miejsce w klasyfikacji generalnej imprezy wśród zawodników klasyfikowanych w litewskim czempionacie.