Bartłomiej Baniowski / Piotr Wieczorek, Subaru Impreza WRX gr. N, 7. miejsce w kl. gen, 5. miejsce w klasie N4
Dariusz Poletyło / Piotr Krzysztof Ruciński, Subaru Impreza WRX-RA gr. N, rezygnacja
Bartłomiej Baniowski / Piotr Wieczorek, Subaru Impreza WRX gr. N, 13. miejsce w kl. gen, 8. miejsce w klasie N4
Dariusz Poletyło / Piotr Krzysztof Ruciński, Subaru Impreza WRX-RA gr. N, rezygnacja
Bartłomiej Baniowski / Piotr Wieczorek, Subaru Impreza WRX gr. N, 11. miejsce w kl. gen, 6. miejsce w klasie N4
Dariusz Poletyło / Piotr Krzysztof Ruciński, Subaru Impreza WRX-RA gr. N, rezygnacja
Bartłomiej Baniowski / Piotr Wieczorek, Subaru Impreza WRX gr. N, 9. miejsce w kl. gen, 4. miejsce w klasie N4
Piotr Marx / Robert Bastaja, Subaru Impreza gr. N, 12. miejsce w kl. gen, 6. miejsce w klasie N4
Janusz Stachowski / Michał Kaźmierczak, Subaru Impreza 555 GT gr.N, rezygnacja
Piotr Marx / Robert Bastaja, Subaru Impreza gr.N, 9. miejsce w kl. gen, 4. miejsce w klasie N4
Dariusz Poletyło / Piotr Krzysztof Ruciński, Subaru Impreza WRX-RA gr. N, rezygnacja
Krzysztof Hołowczyc / Jean-Marc Fortin, Subaru Impreza WRC, 2. miejsce w kl. gen.
Wojciech Zaborowski / Tomasz Malec, Subaru Impreza WRX gr. N, 6. miejsce w kl. gen, 2. miejsce w klasie N4
Dariusz Poletyło / Piotr Krzysztof Ruciński, Subaru Impreza WRX-RA gr. N, 8. miejsce w kl. gen, 4. miejsce w klasie N4
Bartłomiej Baniowski / Piotr Wieczorek, Subaru Impreza WRX, gr. N, 12. miejsce w kl. gen, 5. miejsce w klasie N4
Dariusz Poletyło / Piotr Domański, Subaru Impreza WRX-RA gr. N, rezygnacja
Grzegorz Zientarski / Marcin Zientarski, Subaru Impreza gr. N, rezygnacja
Dariusz Poletyło / Piotr Domański, Subaru Impreza WRX-RA gr. N, 11. miejsce w kl. gen, 7. miejsce w klasie N4
Grzegorz Zientarski / Marcin Zientarski, Subaru Impreza gr. N, 14. miejsce w kl. gen, 8. miejsce w klasie N4
Bartłomiej Baniowski / Piotr Wieczorek, Subaru Impreza WRX gr. N, 23. miejsce w kl. gen, 9. miejsce w klasie N4
Piotr Marx / Robert Bastaja, Subaru Impreza gr. N, rezygnacja
Janusz Stachowski / Remigiusz Kasprzak, Subaru Impreza 555 GT gr. N, rezygnacja
Bartłomiej Baniowski / Piotr Wieczorek, Subaru Impreza WRX gr. N, 10. miejsce w kl. gen, 4. miejsce w klasie N4
Grzegorz Zientarski / Marcin Zientarski, Subaru Impreza gr. N, rezygnacja
Bartłomiej Baniowski / Piotr Wieczorek, Subaru Impreza WRX gr. N, 10. miejsce w kl. gen, 7. miejsce w klasie N4
Dariusz Poletyło / Piotr Domański, Subaru Impreza WRX-RA gr. N, 13. miejsce w kl. gen, 10. miejsce w klasie N4
Piotr Marx / Mariusz Lewicki, Subaru Impreza gr. N, rezygnacja
Dariusz Poletyło / Piotr Domański, Subaru Impreza WRX-RA gr. N, 13. miejsce w kl. gen, 9. miejsce w klasie N4
Bartłomiej Baniowski / Piotr Wieczorek, Subaru Impreza WRX gr. N, rezygnacja
Bartłomiej Baniowski / Piotr Wieczorek, Subaru Impreza WRX gr. N, 6. miejsce w kl. gen, 4. miejsce w klasie N4
Grzegorz Zientarski / Marcin Zientarski, Subaru Impreza gr. N, rezygnacja
Bartłomiej Baniowski / Piotr Wieczorek, Subaru Impreza WRX gr. N, 9. miejsce w kl. gen, 6. miejsce w klasie N4
Bartłomiej Baniowski / Piotr Wieczorek, Subaru Impreza WRX gr. N, rezygnacja
Dariusz Poletyło / Piotr Domański, Subaru Impreza WRX-RA gr. N, rezygnacja
Grzegorz Zientarski / Marcin Zientarski, Subaru Impreza gr. N, 28. miejsce w kl. gen, 8. miejsce w klasie N4
Dariusz Poletyło / Igor Tomasiak, Subaru Impreza WRX-RA gr. N, rezygnacja
Piotr Marx / Mariusz Lewicki, Subaru Impreza gr. N, rezygnacja
Grzegorz Zientarski / Jakub Jankowski, Subaru Impreza gr. N, 13. miejsce w kl. gen, 7. miejsce w klasie N4
Grzegorz Zientarski / Jakub Jankowski, Subaru Impreza gr. N, rezygnacja
Piotr Marx / Mariusz Lewicki, Subaru Impreza gr. N, rezygnacja
Magdalena Cieślik / Magdalena Lukas, Subaru Impreza WRX STI gr. N, rezygnacja